- Hoe komt het toch dat een wijn die in de kelder van zijn geboorte wordt geproefd vaak zoiets magisch heeft! Natuurlijk is het een stukje romantiek van de setting: de sfeer en de geuren van de kelder, het contact met de wijnboer, zijn uitleg over zijn wijnen die hij elk jaar weer vol passie maakt. We hebben voor dit arrangement bijzondere adresjes geselecteerd en je kunt dit arrangement boeken wanneer je maar wilt. 
 
- Je overnacht in Gevrey-Chambertin, midden in het kleine wijndorpje, bij Geneviève die twee 2-persoonskamers heeft, elk met eigen badkamer met bad of douche en toilet. Ze zorgt ‘s ochtends voor een lekker ontbijtje en ‘s avonds eet je gewoon op loopafstand in Gevrey-Chambertin. In het restaurant "Chez Guy" vind je een uitstekende prijs/ kwaliteitverhouding. Probeer eens de haas met zwarte bessen en kruidkoekijs. En een avondje in de Rotisserie de Gevrey-Chambertin is een ware verwennerij! 
 
- Op de tweede dag van je verblijf hebben we twee afspraken bij wijnboeren.
We beginnen met een kleine wijnboer midden tussen de wijngaarden. Hier zie je hoe hard er gewerkt wordt, veelal door de hele familie. Je voelt de sfeer en de liefde voor hun vak. Stel gerust al je vragen en geniet van de te proeven wijnen. Vervolgens rij je via de Route des Vins naar Vougeot en neem je een kijkje in het Château de la Tour, enkele meters van het Château Clos Vougeot. Een wijnhuis met unieke ligging, midden in de wijngaarden.
Je hebt hier geen contact met de wijnboer zelf maar met deskundig personeel dat je graag zal rondleiden en iets laten proeven. Vraag even naar de Beaune-wijnen. Aan het einde van de middag bezoek je een wijnhuis in Pommard.
Na deze volle dag keer je weer terug naar Gevrey-Chambertin of je wandelt nog even door het wijnstadje Beaune waar overigens volop restaurantjes zijn!

- De volgende dag na het ontbijt kun je eventueel via Chablis terugrijden. We kennen hier nog een leuke wijnboer met vooral hele lekkere Chabliswijnen. Laat het even weten dan maken we een afspraak voor je.

Nog even de ingrediënten op een rij:
  • Twee overnachtingen
  • Twee maal ontbijt
  • Bezoeken aan wijnhuizen zoals beschreven

Optioneel:
Vind je het leuk om de Bourgogne ook een dagje op de fiets te ontdekken? Dat kan! We huren dan voor de tweede dag een fiets voor je, je krijgt een route mee, een Bourgondische picknick en twee adresjes voor een proeverij (± € 60,- per persoon).

Als je onderstaande gegevens zo volledig mogelijk invult en verstuurt, informeren wij je over de beschikbaarheid en sturen we je de beschrijving per e-mail toe.

Titel *
      Dhr.
      Mevr.
Voorletters
Naam *
Straat
Huisnummer
Postcode
Plaats
Land
E-mail *
Telefoon *
Mobiel
Vakantieperiode
Gelezen in
Wensen


SGR



* = in ieder geval invullen