- Misschien is het genieten van een romantisch weekendje, misschien is het handig voor een doorreis naar het zuiden; hoe dan ook, er is altijd een reden te bedenken om hier een paar daagjes door te brengen.

- Het Château dateert uit de 17e eeuw, heeft een prachtige façade en ligt op een parkachtig terrein.

- Bij aankomst krijg je een glas Champagne want het Champagnegebied ligt hier tenslotte slechts 40 minuutjes rijden vandaan. Daarna kun je bijvoorbeeld even lekker in de tuin wandelen.

- Je logeert hier op basis van een 2-persoonskamer met sanitair. In totaal zijn er 3 kamers waarvan 1 suite die voor 4 personen geschikt is. De eigenaresse houdt van koken met verse ingrediënten en dat merk je. De eerste avond geniet je in de ‘salle à manger’ van een heerlijk diner en kun je zelf op haar wijnkaart een bijpassende wijn bestellen.

- De volgende dag na het ontbijt is het moeilijk kiezen of je hier blijft relaxen, of naar het Champagnegebied gaat, of van de Ardennen geniet met zijn beboste heuvels en valleien, grillige rotsformaties tot lichtglooiend heuvellandschap dat afgewisseld wordt met lichtbruine koeien. Fietsers en wandelaars kunnen hier echt hun hart ophalen!
’s Avonds wordt het smullen van een gastronomisch diner.

- De volgende ochtend na het ontbijt kun je natuurlijk nog even heerlijk relaxen alvorens weer naar huis te gaan of je weg naar het zuiden te vervolgen.

Nog even de ingrediënten op een rij:
  • Twee overnachtingen
  • Twee maal ontbijt
  • Twee maal diner, waarvan één gastronomisch (exclusief wijn)

Als je onderstaande gegevens zo volledig mogelijk invult en verstuurt, informeren wij je over de beschikbaarheid en sturen we je de beschrijving per e-mail toe.


Titel *
      Dhr.
      Mevr.
Voorletters
Naam *
Straat
Huisnummer
Postcode
Plaats
Land
E-mail *
Telefoon *
Mobiel
Vakantieperiode
Gelezen in
Wensen


SGR



* = in ieder geval invullen