
- Je logeert hier op een boerenhoeve met 2 kamers die elk hun eigen sanitair hebben. De eigenaar en zijn vrouw zijn heel gastvrij en ze laten je in de cave met plezier de regionale wijnen proeven.
Nadat je je gesetteld hebt in je kamer, waar een lekkere wijn op je wacht, is het tijd voor het diner. Voor de eerste avond raden we je aan te gaan eten in het restaurant ‘Le Saint Père’ in Tonnerre. Wel even van tevoren reserveren (03.86.55.12.84) want het is een geliefd restaurant met regionale keuken. Je kunt op vrijdag of zaterdag ook ter plaatse eten (± € 22,- per persoon). Laat bij reservering even weten of je hier gebruik van wilt maken.
- De volgende dag na het ontbijt hebben we rond 11 uur een afspraak bij een wijnboer in de omgeving voor je gemaakt. En daarna kun je heerlijk wandelen in de wijngaarden of bossen. Of je maakt een cultureel uitstapje naar bijvoorbeeld Château de Tanlay of L’Ancien Hôpital in Vézelay.
- De derde dag is je vertrek- of doorreisdag. Geniet nog maar even van een lekker ontbijtje en vergeet niet wijn mee te nemen voor thuis!
Nog even de ingrediënten op een rij:
- Twee overnachtingen
- Twee maal ontbijt
- Eén fles wijn bij aankomst
Als je onderstaande gegevens zo volledig mogelijk invult en verstuurt, informeren wij je over de beschikbaarheid en sturen we je de beschrijving per e-mail toe.